Transporter dla kota - podróż z kotem

1
Kot w transporterze

Transportery dla kotów

to drugi po kuwecie najważniejszy produkt, i popularne rozwiązanie, w jakie musi się zaopatrzyć właściciel zwierząt. Transporter jest potrzebny aby choćby pojechać do weterynarza.

 

 

 

 

 

 

 

 

Transportery dzielimy na klatki przeważnie z plastiku i metalu i torby lub plecaki.

Zaletą transporterów plastikowych jest łatwość utrzymania w czystości w razie gdy kot źle znosi podróż.

Poniżej bardzo praktyczne, wygodne i świetnej jakości transportery A.U.T.O włoskiej marki United Pets

 

Jeżeli jedziemy samochodem waga nie ma może tak dużego znaczenia jednak razem z kotem taki transporter jest trudny do udźwignięcia. Brak możliwości zapięcia pasami stwarza bardzo duże zagrożenie podczas ostrego hamowania lub wypadku zarówno dla zwierzaka jak i pasażerów. Nie trudno sobie wyobrazić jak podczas ostrego hamowania zgodnie z zasadą bezwładności tak ciężki przedmiot leci do przodu z prędkością z przed hamowania samochodu. Może zranić lub zabić osoby z przodu, wylecieć przez przednią szybę. Kot wewnątrz nie ma żadnych szans.

 

Dlatego bezpieczniejszym rozwiązaniem jest transport dla kota, który ma opcje zamocowania pasami bezpieczeństwa. Takie rozwiązania mają na pewno transportery firmy Sleepypod, które posiadają atesty bezpieczeństwa ponieważ przeszły testy podobne do tych, które przechodzą foteliki dziecięce. Testy można zobaczyć na filmie > testy transporterów dla kotów i psów Sleepypod  Są to luksusowe torby transportowe dla osób i ich zwierząt. zapraszamy do zapoznania się z ofertą luksusowych transporterów Sleepypod:

transportery dla kota Sleepypod Atom

 

    torab dla kota do samochodu           torba dla kota

 

transportery dla kota  Sleepypod Air

 

torba dla kota do samolotu

 

transporter dla kotów Sleepypod

 

torba dla kota luksusowa

 

 

Zaletą transportera dla kota Atom i Air jest możliwość transportu samolotem. Transportery do samolotów to osobny temat. Muszą one spełniać przede wszystkim wymagania co do rozmiaru, które każda linia lotnicza ma nieco inne. Taki transporter w kabinie pasażerów umieszcza się pod siedzeniem. 

Zaletą toreb transportowych dla kota jest ich waga, możliwość noszenia w ręku, na ramieniu a nawet na plecach. Wewnątrz mają też smyczki, które zabezpieczają przed ucieczką. Niektóre posiadają kółka dzięki którym jadąc innymi środkami komunikacji lub idąc na piechotę mamy dużą swobodę. Polecamy to bardzo wygodne rozwiązanie dla właścicieli i ich zwierząt. 

Torba dla kota 4 w 1  torba, plecak, transporter samochodowy oraz rowerowy, dostępne u nas

 

 

                          transporter dla kota            torba dla kota

 

  Miłośnikom dwóch kółek polecamy takie, które można zamontować na rower. To dobry wybór!

 

 

 

 torba rowerowa dla kotatorba rowerowa dla kota

 

 

 

W zależności jak planujemy podróżować z kotem tak dobieramy transporter dla kota i akcesoria do niego. Zdecydowanie torba dla kota jest rozwiązaniem bezpieczniejszym,  wygodniejszym i do różnych wycieczek. Jednak temat nie jest wyczerpany bo kot może jeździć również w specjalnym foteliku samochodowym lub w szelkach przypięty specjalnym pasem bezpieczeństwa. Warto skorzystać z naszej oferty i wybrać ten najlepszy dla Twojego pupila!

assign var="idOfProducer" value=$request_uri|strlen}

Komentarze do wpisu (1)

16 lipca 2022

Wszystkie te transportery są transporterami dla właściciela, a nie dla kota.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium