Psia moda - ubranka dla buldożka francuskiego

Wielu Polaków kupuje swoim pupilom ubranka dla psów nie z powodu kaprysu lecz dla ich dobra. Jak twierdzą weterynarze niektóre rasy hodowane w domach, nie są przystosowane do trudnych warunków atmosferycznych. Nie każdy długowłosy pies ma wystarczającą ilość podszerstku, żeby ogrzać się w zimie i nie wszystkie krótkowłose psy marzną podczas zimowej pory. Generalnie uważa się, że psy z krótką sierścią o małej ilości podszerstka i cienkiej tłuszczowej warstwie podskórnej potrzebują ubranek w chłodne dni, w innym wypadku po prostu marzną. Do takich zaliczają się np. rasy: doberman, dalmatyńczyk i chart. Zaleca się również, aby młode i starsze psy nosiły ubranka w zimne i deszczowe dni. Dlatego żeby ochronić psa przed zimnem, deszczem i śniegiem właściciele słusznie kupują im ciepłe ubranka: kurteczki, sweterki dla psów, buciki.

Ubranka dla buldożków francuskich pełnią zatem dwie funkcje:

  • użytkową: chronią przed przeziębieniem, zabrudzeniem, zamoczeniem
  • estetyczną: są eleganckim strojem, często dopasowanym do stroju i stylu właściciela.

Pies coraz częściej jest traktowany jak pełnoprawny członek rodziny. Niektóre psy mają swoje szafy, a nawet garderoby.

Ubranka dla psów występują w wielu fasonach i kolorach. Często mają kaptury i zabawne napisy. Są szyte z różnych materiałów. Przeważnie są to materiały chroniące przed zimnem: polar, plusz, sztuczne futerko, wełna oraz przed wiatrem i wilgocią. Ocieplane kurtki, płaszczyki przeciwdeszczowe, bluzy i sweterki dla psów są zatem nie tylko praktyczne, ale również eleganckie. Zapewniają komfort zarówno psu jak i właścicielowi.

Wielu psich właścicieli zwraca uwagę na fason, kolor, materiał, ale z doświadczenia wiemy, że kierują się przede wszystkim dobrem psa.

Nie tylko małe psy potrzebują ubranek dla psów. Większe rasy jak buldożki francuskie, charty, boksery również w bardzo chłodne dni potrzebują sweterka lub kurtki. Takie duże rozmiary to rzadkość, ale można je kupić u nas – proponujemy bardzo szeroki wybór rozmaitych ubranek dla buldogów francuskich.

Styl ubranek w dobrych sklepach jest zgodny z najnowszymi trendami. Nasz sklep stara się za tymi trendami podążać.

Oprócz wyglądu równie ważna jest funkcjonalność i wygoda. Ubranka dla buldogów francuskich powinny być wykonane z wytrzymałego, oddychającego i miękkiego materiału. Ważne jest ,aby nie ograniczały ruchów psa i nie powodowały otarć. Takie kryteria spełniają ubranka dla psów wybranych przez nas marek.

Innym tematem odnośnie do psiej mody są dodatki: spinki, muszki, obroże, szelki dla psów o których napiszemy innym razem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium