Jakie meble dla kota? cz. I kuweta dla kota

1
Jakie meble dla kota? cz. I kuweta dla kota

Obecność kota w domu wiąże się z dodatkowymi przedmiotami. Obowiązkowymi meblemi dla kota są: kuweta, drapak i legowisko. 

 

Na szczęście w ostatnich latach powstało wiele fantastycznych projektów, które zachwycają swoją formą, wykonaniem, designem. Meble dla kota są na tyle ciekawe, że warto je pokazywać, a nie chować w kącie aby nie raziły i nie szpeciły pięknych wnętrz.

 

Dziś zajmiemy się podstawowy meblem: kuwetą dla kota.

 

Kuweta dla kota w kształcie jaja, która występuje w wielu kolorach pozwalając na idealne dobranie do wnętrza. Kuweta Poopoopeedo jest obszerna wewnątrz dzięki czemu zapewniamy kotu komfort. Pochłania zapachy dzięki tabletkom umieszczonym w daszku kuwety. Tam też jest miejsce na łopatkę do usuwania urobku dla wygody właściciela. 

 

              kuweta dla kota Poopoopeedo     kuweta dla kota

  

                                     

Z ciekawych projektów, które spełniają najwyższe wymagania estetyczne i funkcjonalne jest kuweta Pixi Box odmienna od wielu kuwet ponieważ kot wchodzi do niej od góry.

Kuweta dla kota PIXI BOX firmy Catit z wejściem od góry zapewnia kotom prywatność podczas załatwiania potrzeb fizjologicznych oraz zapobiega rozsypywaniu żwirku wokół kuwety i nieprzyjemnych zapachom w mieszkaniu.

Kuweta jest kompaktowa na zewnątrz, lecz bardzo pojemna w środku.

Taką kuwetę można z powodzeniem postawić w widocznym miejscu.

 

 

Niekiedy nie ma rady na kota i potrzebujemy kuwety odkrytej. Wadą takiej kuwety jest to że żwirek jest z niej wysypywany i to na duże odległości. Jest to utrapienie właścicieli. Kuweta dla kota Petmate ma dość wysokie ranty , ogranicza to wysypywanie żwirku. Posiada uszy co dodatkowo ułatwia jej przestawianie lub czyszczenie.

                                   

 

Ciekawą propozycją jest też seria kolorowych kuwet włoskiej firmy United Pets. Seria Minu to kryte kuwety dla kota, które są inne, zgrabne i ciekawe. Na pewno dobrze będą wyglądały we wnętrzach o podobnej kolorystyce.

                        

 

Uzupełniając temat kuwet dla kota zapraszamy do zapoznania się z akcesoriami dla kotów takimi jak maty do kuwet, łopatki czy pojemnik na odchody, które ułatwiają codzienne sprzątanie po kotach. Są to przedmioty ułatwiające życie nam właścicielom czy towarzyszom kotów. 

 

łopatka do kuwety

 

assign var="idOfProducer" value=$request_uri|strlen}

Komentarze do wpisu (1)

7 listopada 2023

Join AACP and your academic pharmacy colleagues on a special delegation to Cuba levitra agadir Mroueh was satisfied the numbers were rising appropriately

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium