Jakie meble dla kota? cz. I kuweta dla kota

1
Kot obok kuwety w salonie

Obecność kota w domu wiąże się z dodatkowymi przedmiotami. Obowiązkowymi meblemi dla kota są: kuweta, drapak i legowisko. 

 

Na szczęście w ostatnich latach powstało wiele fantastycznych projektów, które zachwycają swoją formą, wykonaniem, designem. Meble dla kota są na tyle ciekawe, że warto je pokazywać, a nie chować w kącie aby nie raziły i nie szpeciły pięknych wnętrz.

 

Dziś zajmiemy się podstawowy meblem: kuwetą dla kota.

 

Kuweta dla kota w kształcie jaja, która występuje w wielu kolorach pozwalając na idealne dobranie do wnętrza. Kuweta Poopoopeedo jest obszerna wewnątrz dzięki czemu zapewniamy kotu komfort. Pochłania zapachy dzięki tabletkom umieszczonym w daszku kuwety. Tam też jest miejsce na łopatkę do usuwania urobku dla wygody właściciela. 

 

              kuweta dla kota Poopoopeedo     kuweta dla kota

 

Również ciekawą kuweta jest ta przypominająca kosz rattanowy. Kuweta ta występuje w kolorze białym i grafitowym. Jest bardzo funkcjonalna dzięki wysuwanej szufladzie łatwo się ją czyści. Ma filtr zatrzymujący zapachy oraz łopatkę umieszczone w górnej części kuwety. 

                                    

 

Z ciekawych projektów, które spełniają najwyższe wymagania estetyczne i funkcjonalne jest amerykańska kuweta modkat odmienna od wielu kuwet ponieważ kot wchodzi do niej od góry. Wychodząc z kuwety czyści sobie łapy na "daszku" kuwety w ten sposób nie roznoszą żwirku co jest bardzo ważne dla właścicieli kotów.  Dodatkowym atutem jest łopatka ze zmiotką, którą odwiesza się na boku kuwety. Kuweta modkat była wielokrotnie nagradzana w konkursach dotyczących designu za jej wyjątkowość. Taką kuwetę można z powodzeniem postawić w widocznym miejscu.

 

                    kuweta dla kota modkat  kuweta dla kota modkat

 

Niekiedy nie ma rady na kota i potrzebujemy kuwety odkrytej. Wadą takiej kuwety jest to że żwirek jest z niej wysypywany i to na duże odległości. Jest to utrapienie właścicieli. Kuweta dla kota Vicci to dość estetyczne rozwiązanie ponieważ kuweta wykonana jest z dobrego tworzywa, wyposażona jest w kołnierz, który niweluje rozsypywanie żwirku podczas kopania. 

                                   kuweta dla kota Vicci czarnakuweta dla kota Vicci szara

 

Ciekawą propozycją jest też seria kolorowych kuwet włoskiej firmy United Pets. Seria Minu to kryte kuwety dla kota, które są inne, zgrabne i ciekawe. Na pewno dobrze będą wyglądały we wnętrzach o podobnej kolorystyce.

                        kuweta dla kota Minu koralkuweta dla kota Minu grafit-fuksja

 

Uzupełniając temat kuwet dla kota zapraszamy do zapoznania się z akcesoriami dla kotów takimi jak maty do kuwet, łopatki czy pojemnik na odchody, które ułatwiają codzienne sprzątanie po kotach. Są to przedmioty ułatwiające życie nam właścicielom czy towarzyszom kotów. 

 

łopatka do kuwety

 

assign var="idOfProducer" value=$request_uri|strlen}

Komentarze do wpisu (1)

7 listopada 2023

Join AACP and your academic pharmacy colleagues on a special delegation to Cuba levitra agadir Mroueh was satisfied the numbers were rising appropriately

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium