Liofilizowane przysmaki dla psa Kaczka ze śliwką FREEZY SYTA MICHA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do listy życzeń
Liofilizowane przysmaki dla psa Syta Micha FREEZY z kaczką, śliwką i tymiankiem to naturalna, monobiałkowa przekąska bez zbóż i sztucznych dodatków.
Bogate w białko, błonnik, witaminy i antyoksydanty – wspierają odporność, trawienie i zdrowie skóry. Idealne dla alergików i wymagających pupili. Doskonałe jako nagroda treningowa lub zdrowy smakołyk na co dzień.
Opis
Liofilizowane przysmaki dla psa Syta Micha FREEZY – Kaczka ze śliwką i tymiankiem
Naturalne składniki, bezpieczna receptura i wyjątkowy smak – stwórz ze swoim psem zdrowy rytuał nagradzania dzięki przysmakom Syta Micha FREEZY.
Syta Micha FREEZY to linia polskich liofilizowanych smakołyków premium, stworzona z myślą o najbardziej wymagających opiekunach psów. Wariant Kaczka ze śliwką i tymiankiem to starannie skomponowana mieszanka najwyższej jakości mięsa mięśniowego z kaczki (94%), śliwki (4%) oraz tymianku (1%) – bez zbędnych dodatków, bez glutenu. Każdy składnik pełni ważną funkcję w diecie psa, wspierając jego zdrowie, odporność i dobre samopoczucie.
Dlaczego warto wybrać smaczki Syta Micha FREEZY?
1. Mięso kaczki – bogactwo białka i energii w naturalnej formie
Mięso z kaczki to jedno z najbardziej wartościowych źródeł białka, idealne także dla psów z wrażliwym układem pokarmowym. Jest bogate w:
-
pełnowartościowe białko, wspierające rozwój i regenerację mięśni,
-
kwasy tłuszczowe omega-6, korzystne dla skóry i sierści,
-
żelazo hemowe, które wspomaga transport tlenu i zapobiega anemii.
2. Śliwka – naturalne wsparcie trawienia i odporności
Dodatek śliwek wzbogaca przysmaki o:
-
błonnik i sorbitole, wspierające zdrową perystaltykę jelit,
-
antyoksydanty zwalczające stres oksydacyjny,
-
pektyny działające prebiotycznie i wspierające florę bakteryjną.
3. Tymianek – ziołowa moc natury
Naturalne właściwości tymianku wpływają korzystnie na:
-
zdrowie jamy ustnej dzięki działaniu antybakteryjnemu,
-
układ pokarmowy i odpornościowy dzięki obecności tymolu i karwakrolu,
-
drogi oddechowe, łagodząc podrażnienia i stany zapalne.
4. Dodatkowe składniki funkcjonalne dla zdrowia psa
-
Inulina z cykorii – naturalne prebiotyki wspierające mikroflorę jelitową, regulujące poziom cukru we krwi i zwiększające wchłanianie składników odżywczych.
-
Drożdże – źródło witamin z grupy B i beta-glukanów, wspierających odporność, metabolizm i kondycję sierści.
-
Ekstrakt z rozmarynu – naturalny antyoksydant wspierający trawienie, serce i ochronę komórek.
-
Naturalne przeciwutleniacze – zapewniają świeżość produktu, bez chemii.
5. Technologia liofilizacji – gwarancja jakości
Smaczki FREEZY są suszone metodą liofilizacji, która pozwala zachować:
-
pełną wartość odżywczą bez konieczności dodawania konserwantów,
-
intensywny, naturalny aromat i smak, który psy uwielbiają,
-
maksymalną świeżość i higienę użytkowania – produkt nie brudzi rąk.
Dla kogo są przeznaczone przysmaki FREEZY?
-
Dla psów z alergiami i nietolerancjami – monobiałkowa receptura bez zbóż, nabiału, soi, kukurydzy, ziemniaków i sztucznych dodatków.
-
Dla szczeniąt, dorosłych psów i seniorów – wygodna forma drobnych kawałków o kruchej konsystencji, bardzo miękkich, idealnych do treningów i zabawy.
-
Dla psów aktywnych i potrzebujących wsparcia odporności – dzięki zawartości superfoods i witamin.
Skład: kaczka 94%, śliwka 4%, tymianek 1%, inulina z cykorii (źródło FOS), drożdże.
Dodatki: ekstrakt z rozmarynu (80 mg/kg), naturalne przeciwutleniacze.
Skład analityczny: białko surowe 40%, tłuszcz surowy 35%, włókno surowe 2%, popiół surowy 11%, wilgotność <5%
Kaloryczność: 503 kcal/100 g
Opakowanie: 40 g (odpowiednik ok. 115 g świeżego mięsa)
Co zyskujesz, wybierając Syta Micha FREEZY?
-
Zdrową i pyszną nagrodę na każdy dzień wspólnego życia z pupilem.
-
Produkt polski, stworzony z poszanowaniem naturalnych potrzeb psa.
-
Gwarancję jakości, czystego składu i realnych korzyści zdrowotnych.
Zadbaj o zdrowie, odporność i doskonały nastrój swojego pupila – wybierz liofilizowane smaczki Syta Micha FREEZY z kaczką, śliwką i tymiankiem.