Gra edukacyjna MultiPuzzle Nina Ottosson Outward Hound

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 1-2 dni
Cena: cena: 127,00 zł 127.00
ilość + - szt.
dodaj do listy życzeń

Nina Ottosson Multipuzzle firmy Outward Hound to edukacyjna zabawka w kształcie płaskiego kwadratu, która posiada 28 skrytek na przysmaki. Część skrytek otwiera się przez przesunięcie sąsiedniej przykrywki. Najtrudniejszym elementem gry jest otworzenie skrytek zabezpieczonych obrotową przysłoną i indywidualnymi wieczkami. Jest to gra dla psów zaawansowanych w zabawkach brain-workowych, które doskonale węszą i myślą jak pokonać przeszkody.

Poziom trudności: 4 - bardzo zaawansowany

Opis

Odkryj jedną ze skrytek kwadratowych i wypełnij ją przysmakami, zrób to samo z kilkoma sąsiadującymi. Pokaż psu, jak przesuwa się pokrywkę i pozwól mu zrobić to samo, jeżeli pies zrozumiał, że może przesuwać pokrywki tylko w pewnej kolejności, powtarzaj to ćwiczenie już z pełnymi wszystkimi kwadratowymi skrytkami wiele razy, kiedy osiągnęliście wynik zadowalający, przejdź do nauki otwierania skrytek okrągłych.

Kompozyt o najlepszych cechach tworzywa i drewna, nie zawiera BPA, PCW i ftalanów.

Gra łatwa do czyszczenia i mycia.

Gra edukacyjna służy do 

  • rozwijania spostrzegawczości psa,
  • skłonienia go do uruchomienia swoich możliwości manualnych,
  • zajęcia uwagi psa i dostarczenia mu rozrywki umysłowej.

Angażowane są: myślenie i działanie manualne.

Osiągnięcie dobrych efektów wymaga często długotrwałych ćwiczeń. Gra przeznaczona dla psów wszystkich ras i wielkości. Gra powinna być używana tylko pod kontrolą właściciela. Zabawka nie jest gryzakiem.

Wymiary 25cm x 26cm x 8

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium