Czy drapak dla kota musi być nudny

Nie!!! Drapak dla kota może być ciekawym, modnym meblem w naszym domu. Może zdobić, może intrygować, może pasować do nowoczesnego wnętrza.

Dowodem na to może być drapak pies projektu Erika Stehnanna daje on kotu możliwość odegrania się na psie, wyładowania swojej agresji, stępienia pazurków. Ten drapak dla kota wykonany jest z niezwykłą dokładnością szczegółów z wysokiej jakości materiałów. Niby drapak dla kota, a jednak niebanalna ozdoba wnętrza.

                                                   drapak dla kota Fiigura szachowa czarna

 

 

Innym przykładem ciekawego designu jest drapak Cats In Style zaprojektowany przez holenderską projektantkę Marly Godmmans. Drapaki w kształcie figur szachowych mogą być interesującym przedmiotem we wnętrzu.

 

 

 

  Drapak literka A czerwony

 

Czeska projektantka Lucia zaprojektowała nietypowe drapaki dla kotów. Drapaki te są kolorowe, niezwykle pomysłowe. Dają kotom możliwość drapania, chowania się, zajęcia wyższej pozycji w celu obserwacji. Można je dopasować do każdego wnętrza, występują w wielu kolorach i przybierają różne kształty liter. Ciekawe rozwiązanie dla designerskich wnętrz.

 

 

 

 

 

Tekturowe drapaki są tak kochane przez koty ze względu na miłość kota do tektury. Stanowią nie tylko mebel do drapania, ale również do spania. Lui i Vigo to hit sprzedażowy, który został zauważony przez redaktorów czasopism wnetrzarskich oraz ekspertów Istytutu Wzornictwa Przemysłowego ze względu na niepowtarzalny design - piękno i funkcjonalność.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium