WIĘCEJ INFO DIVAN DUE

DIVAN DUE ORTOPEDYCZNE POSŁANIE DLA PSA

Poduszka z najwyższej jakości wypełnieniem lateksowym:
Zwykłe posłania dla zwierząt są wypełnione tworzywami piankowymi o bardzo małej gęstości lub polistyrenowymi kulkami. Zazwyczaj są one zbyt cienkie i mało stabilne. Co powoduje, że po jakimś czasie Twój pupil śpi na twardej i zimnej podłodze. Nie zapewnia mu to spokojnego snu, ani odpowiedniego podparcia dla kręgosłupa i stawów.poslanie dla psa Divan Duo
Posłania oferowane przez Pet-interiors są zoptymalizowane według określonych kryteriów ortopedycznych. Wypełnione są kulkami lateksu o bardzo dużej gęstości.
Im wyższa gęstość, tym wypełnienie jest bardziej elastyczne, trwałe. Lepszy jest również efekt podparcia dla całego ciała i zdolność do odzyskania kształtu posłania.
Dzięki doskonałej jakości lateksu poduszki te są trwale elastyczne i wytrzymałe. Zachowują swój kształt i mogą służyć wiele lat.

Posłanie idealnie dopasowuje się kształtem do ciała zwierzęcia niwelując ucisk na międzykręgowe dyski i ruchome stawy kręgosłupa. Dzięki zoptymalizowanej wysokości poduszki (im większe zwierzę, tym poduszka jest grubsza), posłanie daje wyjątkowy komfort i ulgę przy schorzeniach stawów i kręgosłupa u Twojego czworonoga.
Wyjątkowa elastyczność lateksu pozwala na uniknięcie lub zminimalizowanie odleżyn u starszych i chorych psów i kotów.

Jeśli to konieczne wypełnienie poduszki może być prane w pralce w temp.30st C. Wymaga długiego okresu suszenia. Nie wolno suszyć w suszarce

Pokrycie poduszki wykonane z polaru:
Pokrycie poduch  wykonane jest z najwyższej jakości polaru. Zwierzęta uwielbiają jego miękkość i ciepło. Materiał „oddycha”, zapewniając doskonały komfort.
Pokrycie jest zdejmowalne, łatwe do prania w temp.40 °C
Posłanie z filcu:
Filc wykonany jest w 100%  z owczej wełny. Utwardzony bez jakichkolwiek chemicznych materiałów wiążących, ekologiczny, wytrzymały. Filc ten jest odporny na wilgoć.
Czyszczenie przy pomocy wilgotnej ściereczki i łagodnych detergentów. W razie większych zabrudzeń możliwe jest czyszczenie chemiczne.             

  Limonkowe posłąnie dla psa z Mopsem                                      Limonkowe posłąnie dla psa z Mopsem

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium