Escapure Premium Fleckerl Ziege mit Heilerde 150g naturalne przysmaki dla psa kozina z glinką leczniczą.png
  • nowość

Przysmaki dla wrażliwych psów Kozina z glinką leczniczą Escapure Premium Fleckerl Ziege mit Heilerde

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 1-2 dni
Cena: 37,99 zł

Cena regularna:

37.99
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość + - szt.

towar niedostępny

dodaj do listy życzeń

Escapure Premium Fleckerl Ziege mit Heilerde to naturalne przysmaki dla psów wykonane w 97% z najwyższej jakości mięsa z kozy, które pochodzi wyłącznie od sprawdzonych, regionalnych dostawców. Dodatkowo zawierają glinkę leczniczą, która wspiera procesy trawienne oraz detoksykację organizmu.

Te chrupiące smaczki dla psa o kształcie łazanek zachwycają smakiem, aromatem i stosunkowo twardą konsystencją, którą czworonogi uwielbiają. W ich składzie nie znajdziemy sztucznych i niezdrowych dla czworonoga konserwantów, barwników czy środków aromatyzujących. Jedynym dodatkiem jest błonnik jabłkowy, który wspiera pracę jelit, wpływając pozytywnie na ich perystaltykę.

Smakołyki są bezzbożowe i monobiałkowe, co oznacza, że mogą je spożywać czworonogi cierpiące na alergie, problemy z wrażliwym układem pokarmowym oraz osobniki będące na diecie eliminacyjnej.

Duża paczka 150 gram z zamknięciem strunowym, aby smaczki długo zachowały swój aromat i świeżość.

Opis

Przysmaki dla psa Escapure powstają poprzez delikatne suszenie mięsa, a następnie wędzenie go dymem z drewna bukowego.

Kozina dostarcza wysokiej jakości białka witamin i minerałów, a do tego jest mięsem lekkostrawnym i łatwo przyswajalnym.

Smaczki dla psa Escapure staną się wyczekiwaną i zdrową nagrodą podczas treningu, szkolenia, spaceru czy podróży. 

Przekąski znajdują się w wygodnym, strunowym opakowaniu, które pozwoli zachować ich świeżość i aromat na dłużej.

Przysmaki Escapure Premium Fleckerl Ziege mit Heilerde:

  • zawierają 97% mięsa koziego
  • mięso z konia jest źródłem wielu cennych składników odżywczych i walorów smakowych
  • glinka lecznicza wspiera procesy trawienne oraz detoksykację organizmu
  • wyróżniają się naturalnym, prostym składem
  • ich jedynym dodatkiem jest błonnik jabłkowy
  • bez sztucznych i niezdrowych konserwantów, barwników i aromatów
  • bezzbożowe i monobiałkowe
  • nie zawierają alergenów
  • polecane psom z alergią i wrażliwym układem pokarmowym
  • delikatnie suszone
  • będą idealną nagrodą podczas szkolenia, spaceru, podróży
  • świetnie urozmaicą dietę czworonoga
  • długość przysmaku to ok. 2cm, szerokość ok. 1-1.5cm
  • posiadają twardą oraz chrupką konsystencję
  • w wygodnym, strunowym opakowaniu
  • wyprodukowane w Niemczech

Skład: 97% suszone mięso kozy, 1.5% błonnik jabłkowy,1% glinka lecznicza, 0.5% sól morska.

Składniki analityczne: białko 52,8%, tłuszcz 31,1%, popiół 7,1%, wilgotność 6,6%, włókno surowe 1,9%

Wartość energetyczna w 100g: 478 kcal

Inni klienci kupili również
Kurtka dla psa DOMINIC teal Puppia
Kurtka dla psa DOMINIC teal Puppia

313,65 zł

Cena regularna:

369,00 zł

Najniższa cena: 369,00 zł
Kurtka MOUNTAINEER Camo
Kurtka MOUNTAINEER Camo

245,65 zł

Cena regularna:

289,00 zł

Najniższa cena: 289,00 zł
legowisko LOFT Graphite
legowisko LOFT Graphite

330,00 zł

legowisko LOFT Grey
legowisko LOFT Grey

330,00 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium