Catit Fontanna automatyczna Pixi Smart Wi-Fi

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 1-2 dni
Cena: cena: 475,00 zł 475.00
ilość + - szt.
dodaj do listy życzeń

Nowa fontanna Catit Pixi Smart Fountain 2,5l  ma zbiornik ABS, okienko poziomu wody w kształcie nosa i wąsów, super cichą pompę, która jest zawieszona w wodzie i nie dotyka żadnych innych powierzchni fontanny, aby zredukować hałas wibracyjny. Posiada opcjonalną górną wylewkę, aby umożliwić bulgotanie lub strumieniowy ruch wody . Pompa zastosowana w tej fontannie posiada zintegrowany czujnik poziomu wody i  diodę LED – białą podczas normalnej pracy, aby zapewnić przyciemnione światło nocne. Światełko miga , gdy poziom wody jest niski i stale  świeci, gdy poziom wody jest za mały (pompa wyłącza się). Pojemność zbiornika to 2,5l, jest tylko nieco mniejsza niż fontanna kwiatowa 3L. Tafla do picia na górze ma obszar spodka, który zbiera wodę, dzięki czemu koty mogą pić nawet wtedy, gdy woda nie płynie, i ma niski brzeg, aby zapobiec moczeniu wąsów. Okrągły kształt z 4 nóżkami ułatwia podnoszenie, nawet gdy jest napełniona wodą. 

Filtry w serii Pixi są kwadratowe, małe, ale tak samo wydajne. Dbając o środowisko zrezygnowano z plastikowej ramy filtrów. 

To, co wyróżnia Catit Pixi Smart Fountain, to innowacyjność ! Obsługuje Wi-Fi i łączy się z aplikacją Catit (Android lub iOS) – tą samą aplikacją, która będzie obsługiwać przyszłe inteligentne urządzenia Catit.

Aplikacja przypomni o wymianie filtra, konserwacji pompy, powiadomi o braku wody czy pozwoli na zaprogramowanie fontanny na noc!

Opis

Dzięki aplikacji użytkownicy mają następujące funkcje:

  • przypomnienie o wymianie filtra (co 30 dni)
  • przypomnienie o konserwacji pompy (co 60 dni)
  • tryb „Gejzer”, który jest funkcją oszczędzania energii, która uruchamia pompę na 5 minut, a następnie wyłącza ją na 15 minut
  • powiadomienia push, jeśli skończy się woda
  • ustawienie domyślnego czasu pracy (np. wyłącz pompę na noc)
  • aktualizacja oprogramowanie fontanny (w stosownych przypadkach)
  • aktywacja  sterylizatora UV

Jeśli chodzi o ostatni punkt, zbiornik Smart Fountain zawiera sterylizator LED UV-C, który jest całkowicie bezpieczny i zabija 99,9% bakterii i innych mikroorganizmów w wodzie. Podczas pracy (30 minut na raz) UV świeci na niebiesko, co można zobaczyć przez przednie okienko w zbiorniku. 

Inni klienci kupili również
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium