regulamin kart prezentowych

Regulamin korzystania z kart prezentowych sklepu internetowego Hubuform


§ 1


1. Sklep internetowy hubuform.pl oferuje w sprzedaży karty prezentowe, które ich nabywcy mogą zrealizować na stronach internetowych sklepu lub w sklepie stacjonarnym :ul. Zięby 40 lok.G3 02-808 Warszawa 

2. Sklep posiada w ofercie karty prezentowe o  wartościach 50zł,100zł, 200 zł, 300zł, 500zł .


§ 2


1.Posiadacz karty prezentowej może ją wykorzystać tylko w terminie określonym na opakowaniu karty.

2. Okres ważności karty prezentowej  wynosi 6 miesięcy od dnia jej sprzedaży.

3. Karta prezentowa niewykorzystana zgodnie z terminem ważności nie będzie honorowana.

4. Wartość karty prezentowej jest zgodna, z kwotą za jaką została zakupiona.

5. Karty prezentowej nie można wymienić na gotówkę.


§ 3


1.Karta prezentowa Hubuform może być zrealizowana wyłącznie w sklepie internetowym hubuform.pl lub sklepie stacjonarnym.

2. Gdy wartość zakupionych produktów jest wyższa niż kwota, na jaką opiewa karta prezentowa, jej posiadacz jest zobowiązany do zapłaty powstałej różnicy dostępną na stronie internetowej sklepu formą płatności.

3. W przypadku gdy wartość zakupionych przez posiadacza karty prezentowej produktów jest niższa niż wartość karty prezentowej, posiadaczowi nie przysługuje zwrot reszty wartości karty.

 

 

§ 4

1. W przypadku zwrotu towaru zakupionego przy użyciu karty prezentowej posiadacz karty otrzyma rekompensatę w formie nowej karty prezentowej o wartości odpowiadającej cenie zwracanego towaru.

2.Podstawą zwrotu towaru jest przedstawienie potwierdzenia zakupu danego towaru przy użyciu karty prezentowej.

3. Klient może zrezygnować z produktu kupionego w sklepie Hubuform przy użyciu karty prezentowej w ciągu 14 dni. Zwracany przedmiot nie może mieć żadnych znamion używania, musi być w oryginalnym opakowaniu, nie może być zniszczony.

4. Na rozpatrzenie reklamacji producent ma 14 dni.

§ 5

1. Wydawca karty prezentowej nie odpowiada za zgubienie bądź uszkodzenie karty prezentowej, która została już przekazana nabywcy.


§ 6

1.Nabywca oraz użytkownik karty prezentowej mają obowiązek zapoznania się regulaminem korzystania z kart prezentowych sklepu internetowego Hubuform.

2. Zakup karty prezentowej jest równoznaczny z akceptacją warunków regulaminu przez nabywcę karty prezentowej.

3.Nabywca karty prezentowej ma obowiązek poinformować przyszłego użytkownika karty o warunkach regulaminu korzystania z karty prezentowej.

4.Przyjęcie karty prezentowej od jej nabywcy potwierdza, iż jej użytkownik zgadza się na warunki zawarte w regulaminie korzystania z karty prezentowej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium